Oracle Weblogic Eğitimleri

 

DEVİNİM, Danışmanlarının sahada elde ettiği eşsiz deneyimleri, Oracle Eğitimleri olarak güncel, ayrıntılı, gerçek örneklerle ve çözümlerle ve Türkçe olarak sunmaktadır. 


Oracle Weblogic , Oracle'ın kendi ürünlerinde de Application Katmanı olarak kullandığı ve son yıllarda Türkiye'de oldukça fazla kullanılmaya başlayan bir orta katman uygulama sunucusu olarak kullanılmaya başladı. Devinim olarak, bu alanda bulunan uzman eksiğini gidermek ve kullanan kurum ve kişilerin bu konularındaki yetkinliklerini artırmak adına aşağıdaki dört önemli eğitimi vermektedir. İyi bir Weblogic Admini olmak için bu dört eğitimi almak oldukça yarar sağlayacaktır.


Devinim, 2013 yılında başlayıp 2014'te de süren ve Türkiye'nin hatta dünyanın sayılı büyük Weblogic kullanıcılarından biri olan Sağlık Bakanlığı'nın Orta Katman Ürünlerinin ve Weblogic, Exalogic sunucularının danışmanlığını yapmış, sonrasında Türkiye'deki birçok weblogic kullanıcısı kuruma da destek vermiş danışman/eğitimcisini aşağıdaki eğitimleri vermek üzere görevlendirmektedir.

 

Oracle Weblogic Server 11g Administration Essentials Eğitimi 

Oracle Weblogic Server 11g Advanced Administration Eğitimi 

Oracle Weblogic Server 11g Monitor and Tune Performance Eğitimi 

Oracle Weblogic Server 11g Diagnostics ve Troubleshooting Eğitimi