ORACLE Uzmanı Yetiştirme Programı.

 

14 Ders, Sınavlar ve Uygulamalı Stajlardan oluşan bu eğitim toplam 300 Saat Sürüyor. Bilişim sektöründe yüksek maaşlarla aranmasına rağmen bulmakta güçlük çekilen ORACLE Uzmanlarını bilişim alanında 20 yıldan fazla deneyimi olan Danışman/Eğitmenlerimizin gözetiminde yetiştirmekteyiz.

Oracle Partner'ı olan ve uzun yıllardır hem kamu kurumlarına hem de büyük özel şirketlere danışmanlık, eğitim ve outsource hizmeti veren bir firma olarak son aylarda yoğun biçimde gelen Oracle DBA, Weblogic Uzmanı, Java Programcısı gibi isteklere yetişemez olduk. 

Öte yandan hem kendimize hem de dışarıdan gelen taleplere yanıt verebilmek adına tek yönlü değil birden çok alanda bilgisi olan Oracle Uzmanı bulmakta zorluk çekmeye başladık. 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan gençlerin büyük bir kısmının ise maalesef üniversite eğitimleri ile yetindiklerini ya da çoğu zaman kaybı olan, gereksiz Bilişim Eğitimlerinde zaman geçirdiklerini gözlemledik. 

İşte bu nedenle kendi gereksinimimiz başta olmak üzere Oracle Uzmanı yetiştirme programı açmaya karar verdik. Üstelik bu eğitim programında belirlediğimiz kriterleri yerine getiren katılımcılardan bir kısmını uygun pozisyonlarımıza da yerleştireceğiz. 
Eğitimler aşağıdaki gibi olacak ve yaklaşık 4 adet sınav yapacağız. Bunun dışında her öğrenciyi gerçek ortamlarda ve uzmanlarımızın yanında staja götüreceğiz. 

Aşağıdaki eğitimler çok uzun bir zaman aldığı için bazı eğitimleri kaçıranlara, zamanı uymayanlara başka zamanlarda ücretsiz telafi etme olanağı da veriyoruz.

Aşağıdaki eğitimlerden bazılarını daha önce almış ya da konuları bilenlerin ilgili dersleri almamasına olanak sağlıyor ve toplam ödenmesi gereken miktardan bunları da düşüyoruz.


- Temel Linux Eğitimi 
- Linux Sistem Yönetimi Eğitimi 
- Shell Scripting Eğitimi 
- Oracle SQL Eğitimi 
- Oracle PL/SQL Eğitimi 
- Oracle DBA-I Workshop Eğitimi 
- Oracle DBA-II Workshop Eğitimi 
- Backup & Recovery Eğitimi 
- SQL Tuning Eğitimi 
- Database Tuning Eğitimi 
- Oracle RAC Eğitimi 
- Dataguard Eğitimi 
- Goldengate Eğitimi 
- Exadata Eğitimi (Exadata sunucuları eğitim için kullanabilirsek uygulamalı olacak) 

Eğitimler uzman eğitmen ve danışmanlar tarafından bazı eğitimlerde de Türkçe eğitim notu kullanılarak verilmektedir. 

Eğitimler Ankara ofisimizde olacaktır. 

Daha fazla bilgi için bilgi@devinim.com.tr adresine yazabilirsiniz. Hemen başvurmak ya da önkayıt yaptırmak için tıklayın.