Scrum Eğitimi (3 gün - 18 saat)

 

Scrum framework ile Agile Ürün Geliştirme Konusundaki eğitimimizi uluslarası düzeyde eğitim vermiş eğitmenlerimizle başlatıyoruz.

Çevik Yazılım geliştirme süreçlerine duyulan gereksinim sonucu 2001 yılında temelleri atılan bu yöntem gitgide birçok IT firmasının yazılım geliştirme süreçlerinde yer bulmaktadır.

Yazılım geliştirme süreçlerinde hayat bulsa da iş dünyasının her alanına uygulanabilirliği bulunmaktadır.

 

Eğitimin Hedef Kitlesi

 

Proje yöneticileri ve proje yönetici adayları

Yazılım mühendisleri

Yazılım Mimarları

Tasarım Uzmanları
 

Çeviklik kavramı çoğunlukla yazılım geliştirmeyle ilişkilendirilse de bu ilkeler giderek başka tür projelere de uygulanmaya başlanmıştır.

Scrum en çok kullanılan Çevik metodudur ve bilgilerini bilişim ve proje yönetimi alanlarında son gelişmelerle güncellemek isteyen tüm uygulayıclar için uygundur.


Scrum Temel sertifikası proje yönetimi, yazılım geliştirme, bilişim hizmet yönetimi ve iş yönetimi konularında görev alanların özellikle faydalanacağı bir sertifikadır.

 

Eğitim Yöntemi

Eğitimler teorik ve pratik uygulamalarla gerçekleştirilmektedir.


Eğitimin ilk bölümünde, Scrum çerçevesine temel olması amacıyla Çeviklik kavramı üzerinde durulur. Kuram pratik bilgiler ve soru-cevap ya da grup çalışması tarzında uygulamalarla desteklenir.


Eğitim asıl sertifika sınavı sorularıyla tutarlı örnek soruların tartışılmasıyla devam eder.

Eğitim Süresi

 

Eğitimin süresi 3 gündür.

 

Eğitim İçeriği

 

Birinci gün: Çeviklik Kavramı + Kapsam Yönetimi + Scrum Çerçevesi

İkinci gün: Scrum Çerçevesi + Ölçeklendirilmiş Scrum + Kanban + Scrumban

Üçüncü gün: Deneme Sınavı + Sertifika Sınavı
 

 

 

Kurs Takvimi

 

Kursumuz toplam 18 saattir. Haftaiçi ve haftasonu kurs seçeneklerimiz olup size uygun seçenekler de ayarlanabilmektedir. Bu nedenle size uygun olan seçeneği bize Kurs Başvuru formunu doldurarak iletebilirsiniz. 

 

Merkezimizdeki 2 sınıfımızda en fazla 12 kişiye kadar olan gruplarda ders verilmektedir. Sınıf ortamı uygun olsa da eğitimin kalitesi açısından daha büyük gruplar oluşturmamayı tercih ediyoruz. 

 

Kurslarımız Ankara'da eğitim merkezimizde ve kendi sınıflarımızda yapılmaktadır. Kurumsal ve şirketiçi eğitim isteklerini, Ankara'da ve başta İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Eskişehir, Konya, Kayseri, Adana olmak üzere tüm illerde kendi eğitim ortamlarında da karşılayabilmekteyiz.

 

Kurs Ücreti

 

Kurs ücretleri henüz kesinleşmemiştir. Eğitim ortağımız ile yaptığımız ön anlaşma sayesinde ilk eğitimler oldukça indirimli olacaktır. Bu fırsatı yakalamanızı öneririz.

Bu eğitimde öğrenci ve öğretmenler ile Bilişim Kariyeri planlaması yapmak isteyenler için özel bir fiyat uygulaması yapılmaktadır. Bu ve aşağıdaki indirimler için lütfen iletişime geçiniz.

 

Maximum Karta 9 aya kadar taksit yapılabilmektedir. Senetle de 6 aya kadar taksit yapılabilmektedir. 

 

Sizin getirdiğiniz bir başka kişi olursa belirli bir düzeyde hem siz hem de getirdiğiniz kişi indirim alacaktır. Birden çok ders almak isteyenlere de belirli oranlarda indirim yapılmaktadır. 

 

Daha fazla bilgi için bilgi@devinim.com.tr adresine yazabilirsiniz. Hemen başvurmak için tıklayın.